Denný tábor - Noemova archa

Kedy:

Pondelok – piatok

TEŠÍME SA NA VÁS V LETE 2024!

Chcete sa predregistrovať?

Denne od 8.00 do 16.30 hod.

Pre koho: Deti od 6 do 10 rokov.

Kde?

Krásny priestor novej súkromnej základnej školy na Hummelovej 4, Bratislava – Staré mesto

Cena: 

150 EUR/týždeň

V cene je zahrnutá:

celodenná strava a pitný režim

pomôcky

darčeky a odmeny pre deti

Táborový tím

Slávka Feketeová, MBA
 
Zažite angličtinu prirodzeným spôsobom!
 
V školstve pracujem ako učiteľka pre predprimárne vzdelávanie 12rokov. Milujem prácu s deťmi a myslím si, že viem rozprávať „ich jazykom“, pochopiť ich individualitu a jedinečnosť. Som veľmi kreatívna, vediem deti k hudbe, keďže hrám dobre na klavíri a tvorím aj svoju vlastnú hudbu. K tejto práci som sa dostala však až potom, ako som si sama založila rodinu a zistila som , že mám krásny vzťah k deťom a je mojim poslaním budovať v nich lásku k životu,ľuďom  a prostrediu okolo seba. Rozhodla som sa pre nadstavbové štúdium zamerané na predškolskú vychovu. Avšak ako napovedá môj titul, mám ukončené aj MBA štúdium na City University v Trenčíne, kde celé štúdium bolo vyučované v anglickom jazyku. Vďaka 
tomu, som mala možnosť naučiť sa výborne tento jazyk a neustále sa v ňom zdokonaľujem. Mám dlhoročné skúsenosti s vedením krúžku pre deti zameraným na hravé spoznávanie anglického jazyka. Som rada, že všetky svoje doterajšie skúsenosti budem môcť uplatniť pri práci s vašimi deťmi. Verím, že spoločne vytvoríme pre nich krásne rodinné prostredie, kde sa budú každý deň radi vracať s túžbou po nových vedomostiach, či už v slovenskom alebo anglickom jazyku. 

Mgr. Mária Procházková.

Zažite jedinečný týždeň pátraním po Noemovej arche!

Deti sprevádza táborom a odborne vedie skúsená pedagogička Mgr. Mária Procházková.  O sebe hovorí: „Volám sa Maja Procházková  som učiteľkou prvého stupňa ZŠ už 30rokov.  Práca deťmi má veľmi baví a napĺňa. Okrem učenia prvého  stupňa sa žiakom venujem aj na doučovaní a  pripravujem  ich na prijímacie testy na Gymnázium. Cez letné prázdniny som niekoľko rokov pracovala v detskom hokejovom tábore v Trenčíne a niekoľko rokov aj v tábore Mudroňka-Deti hrou.

Mgr. Alena Petrasová,

Alenka je mladá talentovaná absolventka špeciálnej pedagogiky, ktorá je dušou pri deťoch v našej materskej škole. 

Absolvovala bakalárske štúdium v odbore liečebná pedagogika na Pedagogickej fakulte Univerzity Komenského a špeciálnu pedagogiku na magisterskom štúdiu.

Teraz ukončuje magisterské štúdium v odbore špeciálna pedagogika a popri tom sa láskavo a odborne stará o deti v našej Škôlke sv. Michala

Alenka žije folklórom. Našim deťom odovzdávaa kultúrne dedičstvo našej krajiny, lásku k umeniu a pripomínať dôležitosť histórie našej krajiny.

V táborovom tíme odborne pomáha pedagogičkám. Spolu s nimi sa postarajú o plnohodnotný program pre Vaše deti.

PREDREGISTRÁCIA 2024

Budúcoročné termíny zverejníme na jar 2024. Ak máte záujem o predregistráciu dieťaťa na leto 2024 bez konkrétneho termínu, môžete nám nechať odkaz a budeme Vás informovať ako prvých:  prihlasovací formulár tu.

Zmluvu ako aj všetky podmienky Vám zašleme po vyplnení prihlášky.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. 0949 463 070 alebo na info@akademiasvmichala.sk